Ons Team

Maak kennis met ons Techmar team.

Ons team bestaat uit enthousiaste en toegewijde medewerkers, die allemaal hun specialisme hebben. Wij laten je hieronder graag kennis maken met onze medewerkers.

Roy Middelbos

Eigenaar / Directeur R&D & Operations

r.middelbos@techmar.com +31 88 43 44 517

Gert Nijland

Eigenaar / Directeur Sales & Marketing

g.nijland@techmar.com +31 88 43 44 517

Rob Baars

General manager

r.baars@techmar.com +31 88 43 44 525

Marwin Wienke

Verkoop Binnendienst

m.wienke@techmar.com +31 88 43 44 526

Erik van Ijs

Verkoop Binnendienst & Projecten

e.vanijs@techmar.com +31 88 43 44 527

Tom Roelen

R&D Engineer

t.roelen@techmar.com +31 88 43 44 529

Mark Vaneker

Kwaliteit

m.vaneker@techmar.com +31 88 43 44 529

Patricia Eleonora Cosa

Order Verwerking

p.cosa@techmar.com +31 88 43 44 517

Judith Brouwer

Financieel manager

j.brouwer@techmar.com +31 88 43 44 513

Wendy Beernink

Marketing Manager

w.beernink@techmar.com +31 88 43 44 528

Rosanne van de Kraats

Marketing & Communicatie

r.vandekraats@techmar.com +31 88 43 44 528

Olaf Bosch

Grafisch Vormgever

o.bosch@techmar.com +31 88 43 44 517

Rob Beckmann

Account Manager Duitsland

r.beckmann@techmar.com +31 6 19 63 91 55

Robert San Julian

Account Manager Nederland

r.sanjulian@techmar.com +31 6 13 51 83 42

Bart Broekhuis

Account Manager Nederland

b.broekhuis@techmar.com +31 6 3035 9713

Thomas de Graaf

Logistiek

t.degraaf@techmar.com +31 88 43 44 517

Tim Keizers

Logistiek

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Martin van Ulsen

Logistiek

m.vanulsen@techmar.com +31 88 43 44 511

Vacante Positie

Supply Chain Planner/ Coordinator

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Vacante Positie

Commercieel medewerker binnendienst Franstalig

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Vacante positie

Afstudeerder

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Wereldwijd jouw leverancier van 12 volt buitenverlichting

Neem contact op