Ons Team

Maak kennis met ons Techmar team.

Ons team bestaat uit enthousiaste en toegewijde medewerkers, die allemaal hun specialisme hebben. Wij laten je hieronder graag kennis maken met onze medewerkers.

Gert Nijland

Eigenaar / Algemeen directeur

g.nijland@techmar.com +31 88 43 44 517

Erik van IJs

Operationeel manager

e.vanijs@techmar.com +31 88 43 44 527

Marwin Wienke

Verkoop Binnendienst

m.wienke@techmar.com +31 88 43 44 526

Sophie Govaert

Verkoop Binnendienst

s.govaert@techmar.com +31 88 43 44 517

Niek Heuver

Verkoop Binnendienst

n.heuver@techmar.com +31 88 43 44 517

Patricia Eleonora Cosa

Order Verwerking

p.cosa@techmar.com +31 88 43 44 517

Wendy Beukers

Marketing Manager

w.beukers@techmar.com +31 88 43 44 528

Lotte Boers

Marketing & Communicatie

l.boers@techmar.com +31 88 43 44 517

Justin Spel

Grafisch ontwerper

j.spel@techmar.com +31 88 43 44 517

Anna van der Reijd

Financieel medewerker

a.vanderreijd@techmar.com +31 88 43 44 517

Jedidja Steenbergen

Salesmanager Benelux

j.steenbergen@techmar.com +31 6 13 51 83 42

Rob Beckmann

Account Manager Nederland

r.beckmann@techmar.com +31 6 19 63 91 55

Thomas de Graaf

Logistiek & Merchandising

t.degraaf@techmar.com +31 88 43 44 517

Alfons Muil

Manager R&D

a.muil@techmar.com +31 88 43 44 517

Nico Hesselink

Technisch medewerker

n.hesselink@techmar.com +31 88 43 44 517

Martin van Ulsen

Logistiek

m.vanulsen@techmar.com +31 88 43 44 511

Leroy Jansen

Logistiek

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Vacante positie

Logistiek medewerker

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Vacante positie

Finance Manager

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Vacante positie

Supply Chain Planner / Coördinator

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Wereldwijd jouw leverancier van 12 volt buitenverlichting

Neem contact op