Ons Team

Maak kennis met ons Techmar team.

Ons team bestaat uit enthousiaste en toegewijde medewerkers, die allemaal hun specialisme hebben. Wij laten je hieronder graag kennis maken met onze medewerkers.

Gert Nijland

Eigenaar / Algemeen directeur

g.nijland@techmar.com +31 88 43 44 517

Rob Baars

Operationeel manager

r.baars@techmar.com +31 88 43 44 517

Carmen Oude Nijhuis

Supply Chain Planner

c.oudenijhuis@techmar.com +31 88 43 44 517

Erik van IJs

Office Sales Manager

e.vanijs@techmar.com +31 88 43 44 527

Marwin Wienke

Verkoop Binnendienst

m.wienke@techmar.com +31 88 43 44 526

Sophie Govaert

Verkoop Binnendienst

s.govaert@techmar.com +31 88 43 44 517

Ina Plötner

Verkoop Binnendienst

i.plotner@techmar.com +31 88 43 44 517

Patricia Eleonora Cosa

Order Verwerking

p.cosa@techmar.com +31 88 43 44 517

Wendy Beukers

Marketing Manager

w.beukers@techmar.com +31 88 43 44 528

Rosanne van de Kraats

Marketing & Communicatie

r.vandekraats@techmar.com +31 88 43 44 517

Ellen Swelheim

Grafisch ontwerper

e.swelheim@techmar.com +31 88 43 44 517

Martijn Sloot

Finance Manager

m.sloot@techmar.com +31 88 43 44 517

Miranda Oude Spraakste

Financieel medewerker

m.oudespraakste@techmar.com +31 88 43 44 517

Rob Beckmann

Account Manager Nederland

r.beckmann@techmar.com +31 6 19 63 91 55

Robert San Julian

Account Manager Nederland

r.sanjulian@techmar.com +31 6 13 51 83 42

Nico Hesselink

Technisch medewerker

n.hesselink@techmar.com +31 88 43 44 517

Thomas de Graaf

Logistiek

t.degraaf@techmar.com +31 88 43 44 517

Martin van Ulsen

Logistiek

m.vanulsen@techmar.com +31 88 43 44 511

Vacante positie

Marketing & communicatie specialist

info@techmar.com + 31 88 43 44 517

Vacante Positie

Engineer

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Vacante positie

Logistiek medewerker

info@techmar.com +88 43 44 517

Wereldwijd jouw leverancier van 12 volt buitenverlichting

Neem contact op