Ons Team

Maak kennis met ons Techmar team.

Ons team bestaat uit enthousiaste en toegewijde medewerkers, die allemaal hun specialisme hebben. Wij laten je hieronder graag kennis maken met onze medewerkers.

Gert Nijland

Eigenaar / Algemeen directeur

g.nijland@techmar.com +31 88 43 44 517

Rob Baars

General Manager

r.baars@techmar.com +31 88 43 44 517

Marwin Wienke

Customer Support

m.wienke@techmar.com +31 88 43 44 526

Linda Hermanns-Vrijdag

Salescoördinator Frankrijk

l.hermanns@techmar.com +31 88 43 44 517

Petra Amaro

Verkoop Binnendienst

p.amaro@techmar.com +31 88 43 44 517

Patricia Eleonora Cosa

Order Verwerking

p.cosa@techmar.com +31 88 43 44 517

Robert San Julian

Key Accountmanager Benelux

r.sanjulian@techmar.com +31 6 13 51 83 42

Rob Beckmann

Account Manager Nederland

r.beckmann@techmar.com +31 6 19 63 91 55

Wendy Beukers

Marketing Manager

w.beukers@techmar.com +31 88 43 44 528

Liss Jenneboer

Marketing & Communicatie

l.jenneboer@techmar.com +31 88 43 44 517

Justin Spel

Grafisch ontwerper

j.spel@techmar.com +31 88 43 44 517

Ronald Reefman

Finance Manager

r.reefman@techmar.com +31 88 43 44 517

Anna van der Reijd

Financieel medewerker

a.vanderreijd@techmar.com +31 88 43 44 517

Thomas de Graaf

Logistiek & Merchandising

t.degraaf@techmar.com +31 88 43 44 517

Vacante positie

Manager R&D

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Nico Hesselink

Technisch medewerker

n.hesselink@techmar.com +31 88 43 44 517

Martin van Ulsen

Manager Logistiek

m.vanulsen@techmar.com +31 88 43 44 511

Leroy Jansen

Logistiek

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Vacante positie

Supply Chain Planner / Coördinator

info@techmar.com +31 88 43 44 517

Wereldwijd jouw leverancier van 12 volt buitenverlichting

Neem contact op